Damatlık

Hayatınızın en önemli günü bizim için de çok önemlidir. Butiğimizde düğün konseptinizle ve kişiliğinizle bütünleşecek profesyonel hizmet verilmektedir. Bu amaçla damat ve ailesi ile tanışmak bizim için çok keyifli ve önemlidir. Damatlarımız Hazır smoking ,Kişiye özel dikim veya Kalıp Drop  sisteminden birini seçme şansına sahiptir.

 

Hazır Giyim Damatlık smoking

Düzgün bir vucut yapınız var ise , size beğendiğiniz  modelde şal veya sivri yaka damatlık smoking edinebilirsiniz.

Yakasına tuturduğunuz taze damat  çiçek  buketiyle  sizi gecenize hazır hale getiriyoruz.  Mendil cebine beyaz mendili size hazırlayıp içine taze  bebek nefesi ekliyip cebinize koyuyoruz.

Yaz düğünleri için daima elimizde şal ve sivri yaka beyaz ceket bulunduruyoruz. Aynı şekilde damatlık  ceketinizi süslüyoruz.

Kişiye özel dikim Damatlık

Damatların genellikle tercih ettikleri özel dikimdir.  Kumaşını modelini  seçebildiğiniz ısmarlama damatlık sizi doruğa taşıyacaktır. 

Tavsiyemiz , düğün tarihinden iki ay gelmenizdir. Önemli gününüz için kıyafetleriniz bir hafta evvel hazır olması  stresi azaltacaktır.

Takribi iki veya üç saat süren damatlık seçimini size keyifli bir hale getirmeye çalışıyoruz. Damatlık tasarlamak ,provaları uzun bir süreçtir. Lütfen yola çıkacağınız  kişiye güven duymanız esastır. Teslim alana kadar olan süreçte tecrübensinden faydalanmanız gerekebilir.

Kalıp drop sistemiyle Damatlık

Bu sistem bir ısmarlama servisi değildir !!!!

Elimizde bulunan hazır giyim kalıplarındab ibarettir.

Elimizde 4-6-8 -Slimm ve xl  droplar mevcuttur.

Genelde , hazır giyim kullanmaya alışık olanlar için tavsiye ettiğimiz bir servistir.

Özellikle , damat yakın ailesi ve arkadaş ve davetlilerinin tercih ettiği bir sistemdir.